• Detail firmy

A-Kepča, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost provádí stavby na klíč, zateplování budov a fasád, rekonstrukce, sádrokartony, půdní vestavby a nástavby, malířské práce, nátěry střech a fasád, pokrývačské a klempířské práce. Naší činností jsou i kompletní dodávky staveb.

Adresa

Starý Smolivec 116
335 01 Mladý Smolivec

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26365472

Výrobky, činnosti

Zateplování budov a fasád, rekonstrukce.

Kontaktní údaje

E-mail: eisman.karel@a-kepca.cz

Kontaktní osoba

Karel Eisman, - Jednatel

Telefon: +420 241 406 277
Mobil: +420 603 813 692
E-mail: eisman.karel@a-kepca.cz
WWW: www.a-kepca.cz
Další firmy v oboru

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.