• Detail firmy

A je to - Lhotský, s.r.o.

Základní popis

Provádíme řezání betonu, asfaltu, železobetonu a jádrové vrtání. Nabízíme vyřezávání okenních a dveřních otvorů, demoliční práce.

Adresa

Slavkovská 38/12
747 07 Opava - Jaktař

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25819755

Výrobky, činnosti

Provádíme řezání betonu, asfaltu

železobetonu a jádrové vrtání. Nabízíme vyřezávání okenních a dveřních otvorů, demoliční práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 791 303
Fax: +420 553 791 303
E-mail: ajeto@rezanibetonu.cz
WWW: www.rezanibetonu.cz

Kontaktní osoba

René Lhotský - Jednatel

Mobil: +420 731 163 785

Pobočky

René Lhotský
Slavkovská 12
747 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ARCIMPEX s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej veškerého hutního a svařovacího materiálu. Realizujeme tvarové pálení na CNC stroji a výrobu výpalků z ocelových plechů. Provozujeme velkoobchod s hutním materiálem, vykupujeme železný šrot. Našimi zákazníky jsou společnosti zejména z výrobního, hutního a obchodního odvětví.

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.