• Detail firmy

A.G.P. EDITIONS spol. s r.o.

Základní popis

umělecká agentura, pořádání společenských a kulturních akcí na klíč nosiče typu PREMIUMS reklama – zprostředkování, tvorba, kampaně na klíč protipožární školení s kulturním programem

Adresa

Vodičkova 41
112 09 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27567532
DIČ:  CZ27567532

Výrobky, činnosti

Reklamní a umělecká agentura

pořádání společenských a kulturních akcí na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: 724 717 125
E-mail: info@agpeditions.cz
WWW: www.agpeditions.cz

Kontaktní osoba

Gabriela Dobrodinská - Jednatel

Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.