• Detail firmy

A-Forma, s.r.o.

Základní popis

Firma poskytuje komplexní fotografické služby, zpracovává a renovuje staré fotografie, zabývá se rámováním fotografií a obrazů.

Adresa

Sladovna 5
551 01 Pražské Předměstí

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26010585
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Firma poskytuje komplexní fotografické služby, zpracovává a renovuje staré fotografie, zabývá se rámováním fotografií a obrazů.

Kontaktní údaje

Mobil: 739 019 842
E-mail: aforma@aforma.cz
WWW: www.aforma.cz

Kontaktní osoba

Ivana Daxnerová - Jednatel

Igor Daxner - Jednatel

Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

Michal Duda

Fotím portréty, figurální, módní, reklamní a reportážní fotografie. Nabízím fotografování společenských akcí a kalendářů, tvorbu reportáží i produktových fotografií. Vlastním fotografický ateliér v Borovanech. Zaměřuji se zejména na okr. České Budějovice a okolí.

LIVEFOTO.cz

Poskytujeme komplexní fotografický servis. Nabízíme reportážní, svatební a reklamní fotografie. Fotografujeme interiéry a exteriéry, rodinné události, maturitní plesy, eventy apod. Chcete originální, stylovou, zajímavou fotografii? Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás maximum. Věříme, že budete spokojeni.