• Detail firmy

A.F.M. Adviser Group, a.s.

Základní popis

Působíme v oblasti pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí, včetně lektorské činnosti od roku 2002. Nabízíme spisovou službu, kterou realizujeme ve vlastním archivu, také provádění mimosoudních veřejných dobrovolných dražeb.

Adresa

Krčská 417/37
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26426641
DIČ:  CZ26426641
  • Služby

Výrobky, činnosti

Spisová služba

Spisová služba je soubor činností a technických a věcných prostředků vedoucích ke správě dokumentů. Spisovou službu realizujeme ve vlastním archivu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 722 782
E-mail: kratochvilova@afm-adviser-group.cz
WWW: www.afm-adviser-group.cz

Kontaktní osoba

Martina Brunclíková - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.