• Detail firmy

A&CE Účetní služby, s.r.o.

Základní popis

Účetní poradenství, návrh vnitřního kontrolního systému, zpracování vnitropodnikových směrnic, odborná pomoc při vedení účetictví

Adresa

Ptašínského 307/4
602 00 Brno - Ponava

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46344411

Výrobky, činnosti

Účetní poradenství, návrh vnitřního kontrolního sy

Účetní poradenství, návrh vnitřního kontrolního systému, zpracování vnitropodnikových směrnic, odborná pomoc při vedení účetictví

Kontaktní údaje

Telefon: 541 594 259
E-mail: obchod@ace.cz
WWW: www.ace.cz

Kontaktní osoba

Leoš Kozohorský - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

TAXPOINT, s.r.o.

Poskytujeme daňové poradenství, zpracováváme daňová přiznání v kanceláři i u klientů. Nabízíme zastupování před úřady, vedení účetnictví a daňové evidence, mzdového účetnictví a také auditorské služby.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.