• Detail firmy

A.B.S.MB, s.r.o.

Základní popis

Nebrzděné i brzděné přívěsy, autopřepravníky, přepravníky koní, skříňové přívěsy, přepravníky lodí, mobilní buňky, sklopné přívěsy.

Adresa

Strenice 83
294 30 Dolní Cetno

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26140110

Výrobky, činnosti

přívěsy, přepravníky

Nebrzděné i brzděné přívěsy, autopřepravníky, přepravníky koní, skříňové přívěsy, přepravníky lodí, mobilní buňky, sklopné přívěsy. K přívěsům zajistíme záruční i pozáruční servis, výhodné financování na splátky a zákonné i havarijní pojištění.

Kontaktní údaje

Fax: +420 326 332 700
E-mail: info@azprivesy.cz
WWW: www.azprivesy.cz

Kontaktní osoba

Miloš Bureš - Jednatel

Marek Bureš

Mobil: +420 603 216 437

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.