• Detail firmy

A.B.N. Design s.r.o.

Základní popis

Návrhy a realizace interiérů a exteriérů

Adresa

Purkyňova 2415/116
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29296838

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů

Kontaktní údaje

E-mail: projekce@abnd.cz
WWW: www.abnd.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Bureš - Jednatel

Mobil: +420 602 326 475

Jaromír Nohel - Jednatel

Mobil: +420 602 307 500
Další firmy v oboru

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.