• Detail firmy

A+A-HoKo s.r.o.

Základní popis

Rekonstrukce bytů na klíč, malířské a lakýrnické práce, kvalitní kuchyňské linky s montáží. Plovoucí podlahy, zámkové dlažby, instalatérské práce.

Adresa

Na Vrškách 283
252 41 Zlatníky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24718254
DIČ:  CZ24718254

Výrobky, činnosti

Plovoucí podlahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 607 468
E-mail: hoko@aa-hoko.cz
WWW: www.aa-hoko.cz

Kontaktní osoba

Martin Kopal - Jednatel

Mobil: +420 602 313 691
Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Václav Antoš

Naše firma se specializuje na malířské a natěračské práce. Zajišťujeme malování bytů, rodinných domů, kanceláří, škol, restaurací apod. Provádíme dekorativní malby, nátěry ocelových konstrukcí a dřeva včetně moření a lazurování, čištění ploch od starých barev (mechanické i chemické) Lakujeme okna, dveře, radiátory. Hrubý úklid po práci je samozřejmostí. Nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny.

Miroslav Klail

Hlavní činností firmy jsou malířské a lakýrnické práce. Dále provádíme tapetování, sádrové omítky či fasádní nátěry. Poskytujeme rovněž poradenství v tomto oboru. Budete-li mít zájem o některou z výše uvedených služeb, neváhejte nás kontaktovat. Malířské a lakýrnické práce provádíme již téměř 20 let a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se jedním nich.