• Detail firmy

Rekonstrukce interiérů a bytů Praha, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní rekonstrukční práce od bourání a demontáží přes kompletní zednické a jiné řemeslné práce, pokládku i dodávku podlahových krytin.

Adresa

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01583239
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukční práce, stavení činnost.

Kontaktní údaje

Mobil: 728 555 020
E-mail: info@rekonstrukce-bytu-praha.cz
WWW: www.rekonstrukce-bytu-praha.cz

Kontaktní osoba

PAVEL BAŠEK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.