• Detail firmy

Panter Color,a.s.

Základní popis

Velkoobchod společnosti Panter color a.s. je součástí skupiny Colorlak a je provozovatelem celorepublikové sítě prodejen. Tu tvoří téměř dvě stovky vybraných specializovaných prodejců barev, laků a příslušenství.

Adresa

Pištěkova 1171/22
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26201143
DIČ:  CZ26201143

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej drogistického zboží a barev.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 019 483
WWW: www.panter-color.cz

Kontaktní osoba

Eva Víchová - Předseda představenstva

Zdeněk Bulejka - Obchodní ředitel

Mobil: +420 725 715 578
Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

J+J Nájemníkovi s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej potřeb pro lakýrnictví, autolakýrnictví a truhlářství. Prodáváme barvy, laky, ředidla, tmely, lazury, pasty, leštící prostředky, kotouče, brusivo a mnoho jiného. Provádíme tónování barev, k dispozici máme 18000 odstínů. Dále nabízíme železářské zboží, zahradnické potřeby, pracovní nářadí a ochranné pracovní pomůcky.

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.