• Detail firmy

Aleš Kettner

Základní popis

Společnost nabízí opravy, rekonstrukce, výstavbu: rodinné domy na klíč, zateplování budov, stavební dozor. Dále práce: tesařské, pokrývačské, klempířské, instalační, natěračské, malířské.

Adresa

Na klínku 497
530 06 Svítkov

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65182847
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Oprava, rekonstrukce, výstavba rodiných domů

- opravy, rekonstrukce, výstavba: rodinné domy na klíč, zateplování budov, stavební dozor. Práce: tesařské, pokrývačské, klempířské, instalační.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 636 247

Kontaktní osoba

Aleš Ketner - Majitel

Mobil: +420 602 449 318
Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.