• Detail firmy

BEST- TECHNICKÁ, s. r.o.

Základní popis

•Technická zařízení budov ◦vzduchotechnika ◦měření a regulace ◦klimatizace ◦chlazení ◦elektro ◦vytápění ◦sanita •Provozování a servis ◦záruční a pozáruční servis ◦provozování ◦údržba

Adresa

Štefánikova 559
687 71 Bojkovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27675092

Výrobky, činnosti

TZB

Zajišťujeme dodávky technických zařízení budov.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 691 033
Mobil: +420 602 516 694
E-mail: best@e-dnes.cz
WWW: www.besttechnicka.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kapsa - Jednatel

Další firmy v oboru

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!