• Detail firmy

Regner Václav - voda, topení

Základní popis

Prodej,dodávka,montáž instalatérského a topenářského zboží a služeb.

Adresa

T.G.Masaryka 136
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42839190

Výrobky, činnosti

Prodej,dodávka,montáž instalatérského

a topenářského zboží a služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: vodoinstalacevaclavregner@seznam.cz

Kontaktní osoba

Regner Václav - Majitel

Telefon: 376 526 747
E-mail: vodoinstalacevaclavregner@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.