• Detail firmy

SIPOCH s. r. o.

Základní popis

Již od roku 1996 výhradně zastupujeme firmu Gilson, která je světovým výrobcem pipet a další přístrojové techniky. Zajišťujeme prodej, certifikovaný servis, poradenství a řešení na míru. Nabízíme i zboží mj. od firem Upchurch, Rheodyne a Omnifit.

Adresa

Vondroušova 1211/44
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60490748

Výrobky, činnosti

Vybavení pro laboratoře a školní učebny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 531 056
Telefon: +420 257 325 340
Telefon: +420 257 318 478
Fax: +420 257 318 481
E-mail: j.pesat@sipoch.cz
E-mail: sipoch@sipoch.cz
E-mail: sipoch@pha.pvnet.cz
WWW: www.sipoch.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Vajnerová - Jednatel

Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.