• Detail firmy

DANMAX STEEL s.r.o.

Základní popis

Vykupujeme kovový odpad a šrot.

Adresa

Těšínská 707
716 00 Ostrava - Radvanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26801027
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  6
Roční obrat:  300000000

Výrobky, činnosti

Druhotné suroviny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 233 196
Mobil: +420 606 782 228
Fax: +420 596 247 640
E-mail: danmaxsteel@danmaxsteel.cz
E-mail: danmaxsteel@seznam.cz
WWW: www.danmaxsteel.cz

Kontaktní osoba

Maxmilián Daněk - Jednatel

Další firmy v oboru

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

ARCIMPEX s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej veškerého hutního a svařovacího materiálu. Realizujeme tvarové pálení na CNC stroji a výrobu výpalků z ocelových plechů. Provozujeme velkoobchod s hutním materiálem, vykupujeme železný šrot. Našimi zákazníky jsou společnosti zejména z výrobního, hutního a obchodního odvětví.