• Detail firmy

ZEPOS RS s.r.o.

Základní popis

Firma provádí veškeré zemní práce při výstavbě průmyslových a obytných objektů, vodních nádrží, ČOV, úpravě vodních toků a nádrží, výstavbě inženýrských sítí atd.

Adresa

Libuň 225
507 15 Libuň

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26002671
DIČ:  CZ26002671
  • Služby

Výrobky, činnosti

Silniční motorová nákladní doprava

Provozovna: Lomnice nad Popelkou, Smetanova 966

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 671 174
Fax: +420 481 671 174
E-mail: zepos@zepos.cz
WWW: www.zepos.cz

Kontaktní osoba

Roman Ševců - Ředitel

Další firmy v oboru

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.