• Detail firmy

RENOKOV, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme renovace, opravy, výrobu součástí pro hutnictví a strojírenství včetně opracování. Zaměřujeme se na speciální navařování.

Adresa

Šenovská 569/340
717 00 Ostrava - Bartovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26797372
DIČ:  CZ26797372

Výrobky, činnosti

Obrábění kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 247 546
Telefon: +420 596 247 547
Mobil: +420 775 673 322
E-mail: renokov.sro@volny.cz

Kontaktní osoba

Alois Hrazdílek - Majitel

Další firmy v oboru

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.