• Detail firmy

Libor Čermák - Fresh Reklama

Základní popis

Nabídka velkoplošného a ofsetového tisku, polepů vozidel a tabulí, grafických prací, interních i externích orientačních systémů a reklamy na MHD.

Adresa

28. října 1810/86
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63332043
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Světelná reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 130 650
Mobil: +420 602 719 100
Fax: +420 596 130 651
E-mail: fresh@fresh.cz
WWW: www.fresh.cz

Kontaktní osoba

Libor Čermák - Majitel

Další firmy v oboru

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.