• Detail firmy

CTS PRAHA s. r. o.

Základní popis

Prodej a kompletace osvětlovací techniky tj. světelných zdrojů včetně speciálních, autožárovek, svítidel,předřadných zařízení, tlumivek, zapalovačů.

Adresa

Dělnická 1020/54
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25771736

Výrobky, činnosti

Světelné zdroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 710 062
Telefon: +420 266 710 053
E-mail: cts@ctspraha.cz
WWW: www.ctspraha.cz

Kontaktní osoba

Ing. RADMILA VÁLOVÁ - Jednatel

Ing. VÁCLAV KOČÍ - Jednatel

LENKA ŠPIDLENOVÁ - Jednatel

JUDr. ANTONÍN DOŠLÝ - Jednatel

Mobil: +420 606 822 833
Další firmy v oboru

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Jiří Zitta - Š&Z sdružení

Specializujeme se na instalaci automatických závlahových systémů do zahrad, parků, skleníků, na terasy domů, sportoviště či golfová hřiště. Provádíme instalaci umělých živých plotů, zahradního osvětlení a další.