• Detail firmy

AKI PRO spol. s r. o.

Základní popis

Prodej, montáž a servis elektronických bezpečnostních systémů: EZS, EPS, CCTV, STA, DVT. Zabezpečovací, požární, vstupní, docházkové, kamerové a přístupové systémy. Dále nabízíme domácí videotelefony, ozvučení, alarmy a strukturovanou kabeláž.

Adresa

Květnového vítězství 2/83
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25083074
DIČ:  CZ25083074
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 328 688
E-mail: akipro@seznam.cz
WWW: www.akipro.cz

Kontaktní osoba

Jiří Heimrath - Jednatel

Luboš Vilímek

Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.