• Detail firmy

AKI PRO spol. s r. o.

Základní popis

Prodej, montáž a servis elektronických bezpečnostních systémů: EZS, EPS, CCTV, STA, DVT. Zabezpečovací, požární, vstupní, docházkové, kamerové a přístupové systémy. Dále nabízíme domácí videotelefony, ozvučení, alarmy a strukturovanou kabeláž.

Adresa

Květnového vítězství 2/83
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25083074
DIČ:  CZ25083074
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 328 688
E-mail: akipro@seznam.cz
WWW: www.akipro.cz

Kontaktní osoba

Jiří Heimrath - Jednatel

Luboš Vilímek

Další firmy v oboru

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.