• Detail firmy

UM PLUS, s. r. o.

Základní popis

sanace betonových konstrukcí, zpevňováním a opravy poškozených konstrukcí z kamene. zateplování budov novostavby rekonstrukce demolice inženýrské sítě

Adresa

V Podhájí 30
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25023390
DIČ:  CZ250233390

Výrobky, činnosti

Demolice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 472 744 243
Mobil: +420 604 280 043
E-mail: uridil.milan@umpluscz
WWW: umplus.cz

Kontaktní osoba

Uřidil - Ředitel

Další firmy v oboru

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.