• Detail firmy

CRYSTAL STONE

Základní popis

Prodej dárkových a reklamních předmětů z opticky čistého křištálu

Adresa

Na maninách 9
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43925367
DIČ:  CZ7203050448
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Skleněné dárkové předměty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 875 343
Mobil: +420 602 263 563
Fax: +420 224 818 415
E-mail: crystalstone@mybox.cz
Další firmy v oboru

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.