• Detail firmy

PASCHAL, S.R.O.

Základní popis

Prodej a pronájem systémového bednění. Zpracování plánu nasazení bednění pomocí výpočetní techniky, technickou pomoc až po montáž a zaškolování pracovníků přímo na stavbách. Provádění monolitů. Betonové konstrukce.

Adresa

Vyšehradská 1262/23
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61502901

Výrobky, činnosti

Bednění a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 594 594
Telefon: +420 224 915 451
Fax: +420 224 915 451
E-mail: sima@paschal.cz
WWW: www.paschal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Šíma - Jednatel

Mobil: 602 216 358

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.