• Detail firmy

ZAK - KOVOVÝROBA s.r.o.

Základní popis

Výroba dílů pro stavbu strojů. Výroba ocelových konstrukcí, svařenců a jejich opracování. Soustružení klasické do průměru 1300 mm, CNC soustružení, CNC frézování, klasické frézování. Výroba přípravků pro automobilový průmysl. Svařování dle DIN18800-7

Adresa

Vrskmaň 23
431 15 Vrskmaň

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25018256
DIČ:  CZ25018256
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  65
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Strojírenská výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 638 710
Telefon: +420 474 638 712
Fax: +420 474 638 711
E-mail: zakkovo@atlas.cz
WWW: www.klemenko.cz

Kontaktní osoba

Antonín Klemenko - Jednatel

Ing. René Reimitz - Technický ředitel

Další firmy v oboru

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.

Návrh a výroba strojů s hydraulickým a pneumatickým pohonem. Hydraulické lisy, pneumaticko-hydraulické lisy, paketovací lisy, vulkanizační lisy na pásy a techniku, nosiče forem a přípravků, jednoúčelové stroje a lisy navrhneme podle zadání. Kompletní výběr lisů na našich webových stránkách. Možnost i on-line zadání hydraulického lisu. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky.