• Detail firmy

Zámečnictví a kovovýroba Haleš - Turnov

Základní popis

Firma se zaměřuje na - zámečnické práce a stavební kovovýrobu,zakázkové ocelové výrobky a konstrukce,kotevní a spojovací prvky pro fasádní profily REHAU aj. Dále - komínové krycí stříšky,mříže,regály,branky.opravy a nátěry kovových střech,atd.

Adresa

Mašov - u školy 202.
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11089890
DIČ:  CZ6107150434
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámečnické dílny

Zámečnická zakázková výroba.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 427 731
E-mail: jirka.hales@seznam.cz
E-mail: info@zamecnictvi-hales.cz
WWW: www.dovolena-ceskyraj.cz/
WWW: www.zamecnictvi-hales.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Haleš - Majitel

Telefon: 721 427 731
E-mail: info@zamecnictvi-hales.cz
E-mail: jirka.hales@seznam.cz
Další firmy v oboru

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.