• Detail firmy

KOVOVÝROBA Ing. Valoušek s.r.o.

Základní popis

Zámečnická výroba - výroba polotovarů i finálních výrobků - výroba potrubních svářenců a tvarovek - ocelové konstrukce potrubní, jehlové i tvarové - elevátory včetně mechanismu - šnekové dopravníky pro sypké hmoty - výroba ocelových hal...

Adresa

Slatinice 46
783 42 Slatinice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27849813
DIČ:  CZ27849813
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  25
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zásobníky a násypky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 945 140
Mobil: +420 602 760 212
Fax: +420 585 945 140
E-mail: jiri.valousek@email.cz
WWW: www.valousek.imao.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Valoušek

Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

TKK - HIG s.r.o.

Jsme výhradním dodavatelem upínacích systémů zn. EROWA pro Českou republiku a Slovensko. Dodáváme upínací prvky pro elektroerozivní obrábění a podávací pásy pro elektroerozivní hloubení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.