• Detail firmy

NÁBYTEK-VACULÍK PETR

Základní popis

Sériová výroba čalouněného nábytku,zakázkový a atypický nábytek,vybavování interiérů restaurací,hotelů,diskoték,ubytoven,kulturních zařízení.

Adresa

Lhota u Vsetína 270
755 01 Lhota u Vsetína

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62317164

Výrobky, činnosti

Sériová výroba čalouněného nábytku.

Kontaktní údaje

E-mail: vaculik@vaculik.cz
WWW: www.vaculik.cz

Kontaktní osoba

Petr Vaculík - Majitel

Telefon: +420 571 438 033
Další firmy v oboru

Martina Malíková - JIBOS

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej čalounického materiálu (laky, lepidla, spony, obalový materiál) a molitanu. Zajišťujeme prodej a pořez molitanové pěny - PUR pěny. Vyrábíme molitanovou drť. Služby poskytujeme včetně dopravy a likvidace odpadu. Na trhu působíme již 18 let, zaměřujeme se především na region Zlínského kraje. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

Jaroslav Květoň - Čalounictví

Čalounické práce zajišťujeme již téměř 25 let. Máme bohaté zkušenosti s čalouněním nábytku nebo interiérů aut, nejen klasickým, ale i moderním způsobem, dále pak s opravami čalouněného nábytku, zateplením a odhlučněním vchodových dveří, včetně dekorativního čalounění. V naší nabídce najdete rovněž široký sortiment potahových látek, kůže a molitanu. Pro více informací nás kontaktujte.