• Detail firmy

ZETOMA, spol. s r.o.

Základní popis

Pokládáme podlahy z PVC, koberce a parkety. Zabýváme se výrobou protipožárních a akustických dveří i zámečnickou výrobou.

Adresa

Svitavská 837/35
614 00 Brno - Husovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18826814
DIČ:  CZ18826814
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Protipožární a akustické dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 211 767
Mobil: +420 602 770 139
E-mail: zetoma@volny.cz
WWW: www.podlahy-zetoma.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Dostál - Jednatel

Ing. Dagmar Dostálová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

POPELÁK Jakub - Truhlářství - podlahářství

Nabízíme truhlářské práce a zhotovení nábytku na zakázku. Specializujeme se na kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, koupelnový i kancelářský nábytek. Pokládáme plovoucí podlahy a smontujeme Vám i jinde zakoupený nábytek. Naleznete nás v Brně - Dolních Heršpicích.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.