• Detail firmy

T & M Direct, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme měřicí techniku Tektronix, osciloskopy DSO, MSO (mixed signal), logické a spektrální analyzátory, generátory, MPEG a další.

Adresa

Jaselská 308/1
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63667100

Výrobky, činnosti

Měřící technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 303 288
Telefon: +420 233 324 938
Telefon: +420 224 355 808
E-mail: info@tmdirect.cz
WWW: www.tmdirect.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Navrátil - Jednatel

Ing. Petr Kocourek - Jednatel

Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.