• Detail firmy

VS COMPUTER SYSTEMS s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis pokladních systémů, kancelářské a výpočetní techniky.Internetový prodej výpočetní techniky a příslušenství.

Adresa

Horní náměstí 819
763 21 Slavičín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46580964
DIČ:  CZ46580964
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Počítačové pokladní systémy

Kontaktní údaje

Telefon: 577 341 474
Fax: +420 571 411 186
E-mail: bagar@vscomp.cz
E-mail: vscomp@vscomp.cz
WWW: www.vscomputer.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libor Barbořík - Jednatel

Mobil: +420 777 567 711

Ing. Pavel Bagar - Ředitel

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.