• Detail firmy

ADAS, V.O.S.

Základní popis

Zdravotnické potřeby - prodej zdravotní boty (dámské, pánské, dětské) ARA, RIEKER, SEIBEL, SANTÉ, ESSI, REGA, NATUR COMFORT

Adresa

Žitná 2072/36
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64572307

Výrobky, činnosti

Velkoobchod s punčochovým zbožím

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 246 541
Mobil: +420 777 103 021

Kontaktní osoba

VĚRA HUSAROVIČOVÁ - Jednatel

ing. DUŠAN VÍT - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

P.P.H.U. "Janmar" Import - Export Jan Marczyński

Naše nabídka zahrnuje punčochové kalhoty, kolena highs, ponožky, chodidla a kamaše, k dispozici v široké škále barev, velikosti a tloušťky, vhodné pro každou sezónu. Máme také sbírku dětinské, ve kterém se snažíme splnit očekávání i těch nejnáročnějších mladých dam.

GEMINI PLUS v.o.s.

Jsme výhradním distributorem předního světového producenta impregnačních, ošetřujících a čisticích prostředků na usňové výrobky zn. Collonil. Produkty zn. Collonil zabezpečují tu nejlepší péči o obuv, koženou galanterii, kožený nábytek a oděvy, jsou zárukou nejvyšší kvality. Prodáváme rovněž punčochové zboží zn. Ander. Nabízíme punčochy a zkoušecí ťapky v široké škále barev za bezkonkurenční ceny.