• Detail firmy

HEFAS spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme kuchyňské linky, profilovaná dvířka, bytový a kancelářský nábytek, vestavěné skříně a nábytkové polotovary. Vše vyrábíme na CNC strojích.

Adresa

Stará 129
431 11 Otvice

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47783907
DIČ:  CZ47783907
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  30
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Profilovaná dvířka

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 684 616
Mobil: +420 777 684 616
Fax: +420 474 684 058
E-mail: hefas@hefas.cz
E-mail: obchod@hefas.cz
WWW: www.hefas.cz

Kontaktní osoba

Ing Otakar Eiermann - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.