• Detail firmy

HEALEY & BAKER

Základní popis

Poskytujeme řešení v oblasti průmyslových nemovitostí. Nabízíme pronájem skladů, výrobních hal a prodej industriálních pozemků.

Adresa

Na Příkopě 388/1
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49612620
DIČ:  001-149612620
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  30
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obchodní marketing

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 603 603
Telefon: +420 234 603 604
E-mail: info.prague@eur.cushwake.com
WWW: www.czech-industrial.cz

Kontaktní osoba

Jonathan Peter Hallett - Jednatel

Jaroslav Kaiser

Mobil: +420 606 634 367
Další firmy v oboru

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.