• Detail firmy

Pragoelast s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme sportovní povrchy, antivibrační podložky a rohože, tlumící desky a podložky, podkladové desky, pryžové obrubníky.

Adresa

Na Cikánce 614/2
153 02 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62954610
DIČ:  CZ62954610
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  75
Roční obrat:  120000000

Výrobky, činnosti

Díly z recyklované pryže

Kontaktní údaje

E-mail: info@pragoelast.cz
WWW: www.pragoelast.cz

Kontaktní osoba

Christian Renner - Jednatel

RNDr. Leoš Moravec - Prokurista

Mobil: +420 737 252 545

Ing. Ctirad Šebela - Obchodní ředitel

Mobil: +420 737 252 540

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.