• Detail firmy

C.E.S. - České Elektrické Stavby s.r.o.

Základní popis

Průmyslová automatizace

Adresa

xx
277 46 Veltrusy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25127527
DIČ:  CZ25127527
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kabelové rozvody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 871 229
Mobil: +420 602 258 483
Fax: +420 283 871 229
E-mail: ces@traveller.cz
E-mail: info@cestray.cz
WWW: www.cestray.cz

Kontaktní osoba

Ralf Swoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

RAKOVNICKÉ TVÁŘECÍ STROJE s.r.o.

Specializujeme se na výrobu tlakových licích strojů pro různé technologie odlévání odlitků z lehkých slitin, vstřikovací lisy, hydraulické prvky, agregáty a další. Zaměřujeme se na prodej nových strojů a generální opravy strojů. Nabízíme také komplexní služby spojené s realizací i následným užíváním našich produktů v provozu.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.