• Detail firmy

Centec automatika, spol. s r.o.

Základní popis

zabývá se vývojem a výrobou senzorů, přístrojové techniky a provozních technologií, prodejem a servisem měřicí a regulační techniky, vybavením laboratoří.

Adresa

Pekařská 8/601
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44848048
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Měření průtoku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 084 112
Telefon: +420 257 084 114
E-mail: centec@ini.cz
WWW: www.centec.cz

Kontaktní osoba

David Vodehnal - Jednatel

Mobil: +421 602 694 280

Dr. Hubert Koukal - Jednatel

Další firmy v oboru

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

TRINOM, spol. s r. o.

Naše společnost se věnuje kompletním službám v oboru vzduchotechniky. V současné době zajišťujeme prodej, montáž, projekci vzduchotechniky, až po provozní servis. Zajišťujeme také opravy starší vzduchotechniky. Provádíme montáž klimatizace a tepelných čerpadel.