• Detail firmy

WINCORP AGRIS s. r. o.

Základní popis

Kovoobrábění, kovářství, pronájem zeměděl. srojů. Dodávky technologií na zpracování a třídění odpadů. Zajištění poradenské činnosti v oblasti investic do třídění odpadů.

Adresa

Zborovská 48
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61248631

Výrobky, činnosti

Zemědělské traktory a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 325 450
Fax: +420 257 322 193
E-mail: wincorp@wincorp.cz
E-mail: wincorp@mbox.vol.cz
WWW: www.wincorp.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Roučka - Jednatel

Ing. Ondřej Štemberk - Jednatel

Mobil: +420 602 257 375

Ing. Hana Roučková

Další firmy v oboru

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

MANITEC trade s. r. o.

Prodáváme vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky nové i repasované. Zajistíme servis, pronájem, výkup. Nabízíme vozíky DESTA, MANITOU, HYSTER, TOYOTA a ARMANNI - elektrické i ruční, stohovací, vychystávací a paletové vozíky, VZV se spalovacím motorem.