• Detail firmy

ŽELEZÁRNY VELKÝ ŠENOV, s. r. o.

Adresa

Vilémovská 275
407 78 Velký Šenov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61535842

Výrobky, činnosti

Ušlechtilá pásová ocel, za studena válcovaná

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 354 532
Fax: +420 412 354 548
E-mail: odbyt@zelezarnyvs.cz
WWW: www.zelezarnyvs.cz

Kontaktní osoba

Petr Kunčar

Další firmy v oboru

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.

Tension systems, s.r.o.

Nabízíme ucelené technologické systémy ocelových táhel a kotvení. Zajišťujeme výhradní prodej a distribuci kompletního sortimentu produktů firmy Macalloy pro Českou republiku a Slovensko. Poskytujeme poradenství a servis námi nabízených výrobků.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.