• Detail firmy

Atelier AP spol. s r.o.

Základní popis

Předmět činnosti: •kompletní projektová činnost ve výstavbě •inženýrská činnost ve výstavbě •návrhy, projekty a dodávka interiérů •grafický design •modelové práce •poradenská činnost

Adresa

Masarykova 106/129
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62242857
DIČ:  CZ62242857
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Architektonické kanceláře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 201 621
Mobil: +420 602 330 877
Fax: +420 475 201 582
E-mail: atelier.ap@unl.pvtnet.cz
E-mail: atelierap@atelierap.cz
WWW: www.arch.cz/havlik
WWW: www.atelierap.cz

Kontaktní osoba

ing.arch. Zdeněk Havlík - Jednatel

Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

INVESTSERVIS, spol. s r.o.

Věnujeme se inženýrské činnosti ve výstavbě pozemních, vodohospodářských a dopravních staveb. Po dohodě s objednatelem nabízíme projektové práce pro plánovanou výstavbu. Zajišťujeme technický dozor investora a služby koordinátora BOZP při práci na staveništi. Součástí poskytovaných služeb jsou i hydrogeologické průzkumy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.