• Detail firmy

EAS Envimet ČR, s.r.o.

Základní popis

Dodávání, instalace a servis analyzátorů pro měření čistoty ovzduší a bezpečnostních rentgenových systémů. Nabízíme analyzátory plynu a prachu.

Adresa

Naskové 1100/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62586548
DIČ:  CZ62586548

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní technika

Kontaktní údaje

Telefon: 251 560 922
Mobil: +420 603 149 245
Fax: +420 251 560 858
E-mail: info@envimet.cz
WWW: www.envimet.cz

Kontaktní osoba

DANA KVĚTOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.