• Detail firmy

HANYKO PRAHA s. r. o.

Základní popis

Prodáváme zařízení pro metalografii a petrografii. Dodáváme tvrdoměry, mikroskopy, software či USB kamery, laboratorní nábytek a bezpečnostní prvky.

Adresa

Křížová 1018/6
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64940152
DIČ:  CZ64940152
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  50000000

Výrobky, činnosti

Posudky, expertízy, zkoušky, znalecké analýzy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 556 734
Telefon: +420 257 187 610
E-mail: hanyko@telecom.cz
WWW: www.hanyko-praha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Hanuš - Jednatel

Další firmy v oboru

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.