• Detail firmy

ASTON PLUS s. r. o.

Základní popis

Dodaváme radiofrekvenční, elektromagnetické a akustomagnetické systémy na ochranu zboží - kamerové systémy, bezpečnostní kódy, samolepky.

Adresa

Jeseniova 125
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27378934

Výrobky, činnosti

Dodaváme radiofrekvenční, elektromagnetické a akus

Dodaváme radiofrekvenční, elektromagnetické a akustomagnetické systémy na ochranu zboží - kamerové systémy, bezpečnostní kódy, samolepky.

Kontaktní osoba

Jan Podjukl - Jednatel

Mobil: 602 323 767
Další firmy v oboru

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.