• Detail firmy

KALMAR SECURITY s.r.o.

Základní popis

Profil KALMAR1 s.r.o.: Výhradní distributor izraelského mechanického zabezpečení vozidel MUL-T-LOCK,Vývojové středisko MUL-T-LOCK pro evropská vozidla,Výhradní distributor amerického mechanického zabezpečení vozidel M-LOCK,Vlastní montážní středisko

Adresa

Rozkošného 4
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28972562
DIČ:  008-25723421
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  800000

Výrobky, činnosti

mechanické zabezpečení vozidel

- blokování řadící páky prostřednictvím vyjímatelného robustního blokovacího trnu a také důmyslným systemem ovládán pouze klíčem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 327 775
Mobil: 603 236 020
Mobil: 608 944 100
Fax: +420 257 327 775
E-mail: info@kalmar1.cz
WWW: www.kalmar1.cz

Kontaktní osoba

Ing. David Morávek - Majitel

Jindra Morávková - Jednatel

Další firmy v oboru

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.