• Detail firmy

ABC STUDIO - ING. PETR TŮMA

Základní popis

Pronájem nebytových a skladových prostor v objektu Domu Techniky v Ústí nad Labem. Krátkodobý pronájem učeben, salonků a sálů vhodných pro vzdělávání, společenské akce a konference. Dlouhodobý pronájem kanceláří. Mezinárodní kamionová doprava.

Adresa

Veleslavínova 14
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45998264
DIČ:  CZ521028051
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem nebytových prostor

Dlouhodobý pronájem kanceláří a krátkodobý pronájem učeben a sálů v širším centru Ústí nad Labem. Stravování v naší restauraci přímo v objektu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 308 130
Mobil: +420 603 510 992
Fax: +420 475 308 130
E-mail: tumovic@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Tůma - Jednatel

Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.