• Detail firmy

Richard Koštuřík

Základní popis

Kamenictví, výroba pomníků i urnových, jednohroby, dvojhroby, krycí desky a jejich renovace, zhotovení fotokeramiky, pískování, ruční sekání písma a symbolů.

Adresa

Skalická 1729
696 62 Strážnice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10581430
DIČ:  CZ681230339
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  2000000

Výrobky, činnosti

Kamenictví

- výroba pomníků i urnových, jednohroby, dvojhroby, krycí desky a jejich renovace, zhotovení fotokeramiky, pískování, ruční sekání písma a symbolů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 332 479
Mobil: +420 602 727 574
E-mail: e-mail:kamenikkosturik@seznam.cz
WWW: www.kosturik.cz

Kontaktní osoba

Richard Koštuřík - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.