• Detail firmy

Ján Móry

Základní popis

Provádíme práce vysokozdvižným vozíkem. Zajišťujeme stěhování, nakládky a vykládky strojů či kamionů.

Adresa

Kobližná 65/8
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15221750
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  1
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Vysokozdvižné vozíky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 159 659
Mobil: +420 603 813 143
E-mail: jan.mory@volny.cz
WWW: www.janmory.cz

Kontaktní osoba

Jan Móry - Majitel

Mobil: +420 603 813 143
Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.