• Detail firmy

Milan Pavlásek-MP+S

Základní popis

1. Zpracování gumárenských směsí - lisovna.Výroba pryžových, gumotextilních a gumokovových dílů. 2. Prodej pneu -pneuservis a diagnostika.

Adresa

Lázky 673
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14588048

Výrobky, činnosti

Zpracování gumárenských směsí - lisovna.

Zpracování gumárenských směsí - lisovna.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 418 200
E-mail: milan.pavlasek@email.cz
WWW: www.mpas.unas.cz

Kontaktní osoba

Milan Pavlásek - Majitel

Mobil: +420 603 319 353
Další firmy v oboru

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

ART PLAST

Jsme firma specializující se na výrobu modifikovaných plastových granulí na bázi polymerů, jako je PP, PA6, PA6.6, PET, ABS a další. Vyrábíme granule z polymerů primární a recyklované. Jsme také výrobcem plastových sedaček na stadiony (PP, PA6), jakož i specializovaných technických textilií z PP s trvalými antistatickými vlastnostmi.

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.