• Detail firmy

TA-SERVICE s.r.o.

Základní popis

Příprava a realizace kongresů, firemních prezentací, školení a výstavních expozic. Výroba kongresových tiskovin. Simultánní tlumočení a překlady.

Adresa

Hlinky 48
648 33 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27668436
DIČ:  CZ27668436
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Překladatelské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 211 134
Fax: +420 543 211 134
E-mail: tarabova@ta-service.cz
WWW: www.ta-service.cz

Kontaktní osoba

Otto Taraba - Jednatel

Další firmy v oboru

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.