• Detail firmy

Tomáš Čunderle - TOMI

Základní popis

Výroba a prodej posilovacích strojů i vybavení pro fitness centra a domácí posilovny.

Adresa

Pňovice 201
783 12 Pňovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46616951
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Náhradní díly a potřeby pro motocykly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 380 810
E-mail: tomas.cunderle@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Čunderle - Majitel

Mobil: +420 604 998 468
Další firmy v oboru

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

Pneuservis - Jiří Šebera

Provozujeme pneuservis v Pelhřimově. Provádíme opravy poškozených pneumatik a duší, huštění pneumatik plynem, výměny pneumatik a ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. Prodáváme pneumatiky, disky a autobaterie na osobní a nákladní vozidla i na traktory. Dále zajišťujeme mechanické opravy vozidel, STK, laserovou geometrii, čištění a plnění klimatizací a další běžné autoservisní služby.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz